درباره من ...

من مژده سلیمی از سال 1375 در زمینه زیبایی و مراقبت از پوست فعالیت می کنم و خوشحالم از این که باعث شدم افراد زیادی طعم رضایت از خود و زندگی را بچشند.

در همین راستا همیشه در تلاش برای به روز بودن دانسته هایم بودم تا بتوانم بهترین ها را به مراجعینم ارائه دهم.

در حال حاضر بیش از پیش مفتخرم که می توانم تجربیات چند ده ساله ام را به علاقه مندان این حوزه آموزش دهم و دلیلی باشم برای افزایش کیفیت زندگی مردم سرزمینم.

?
m salimi e1653985837271 جوان سازی دست
IMG 78152 جوان سازی دست

درباره کلینیک، آموزشگاه و فروشگاه استاد مژده سلیمی

  • سهولت دسترسی افراد به انواع خدمات مراقبت از پوست ( skin care ) و خدمات درمانی پوست و مو با حضور بهترین پزشکان این حوزه.
  • ارائه آموزش های فنی و حرفه ای با استفاده از اندوخته های علمی بهترین های حوزه skin care با ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای.
  • ارائه بهترین و مرغوب ترین محصولات و تجهیزات مورد نیاز در حوزه مراقبت از پوست و همچنین ملزومات پزشکی با ایده آل ترین قیمت ها.
  • ارائه مشاوره رایگان در حوزه پوست و مو

همواره تلاش ما ارائه خدمات ناب در حوزه مراقبت از پوست  ( skin care ) و پزشکی پوست و مو، سهولت دسترسی به محتوای آموزشی و همچنین سهولت تامین محصولات و تجهیزات کلینیکی بوده است.

این کلینیک افتخار میزبانی بهترین پزشکان و متخصصان حوزه پوست و مو و skincare در طول روز دارد.

در حوزه ارائه خدمات زیبایی، جهت آسودگی خاطر مراجعین محترم اقدام به ارائه مشاوره رایگان در خصوص انتخاب بهترین روش درمانی با استفاده از بهترین و مجرب ترین مشاوران این حوزه نموده ایم.

ما از پاسخ به سوالات شما خوشحال میشیم

مشاوره در تامین

مشاوره در تامین انواع تجهیزات

جدیدترین دوره ها

هر روز بهتر از روز قبل باشید …